Skvěle jsme si o Vánocích užili vybarvování těchto hraček a navíc jsme připravili krásné dárky pro všechny členy naší rodiny!

Ingrid, finanční ředitelka, matka chlapečka


S hračkami od firmy Angel Malma mám jen tu nejlepší zkušenost. Krásný nápad, variabilnost a materiál z recyklovaného papíru přináší hračkám nekonečný prostor pro tvoření nejen s malými dětmi, ale i dospělými. Já sama mám s andílky, vánočními ozdobami a magnetky spojenu tu nejhezčí emoci při práci s dětmi. Troufám si říci, že každá učitelka v mateřské a základní škole by si určitě měla produkty z řady Angel Malma vyzkoušet nebo si jen prostě zkusit vyrobit svého "anděla".

Kamila, učitelka v mateřské školce, matka dvou dětí


Vaši andílci se nám líbí! Náš syn je vždy vybarví s velkým potěšením. Dokonce jsme už začali dělat naší vlastní kolekci!

Marie, právnička, matka chlapečka


Děti je jednoduše milují! Při vybarvování celá naše rodina tráví společně krásné chvíle.

Darja, doktorka, matka dvou dětí


Děti si s hračkami hrály celé odpoledne - dcera vytvořila dárek pro našeho taťku a náš malý syn dárek pro mě!

Irena, ekonomka, matka dvou dětí


S produkty Angel Malma jsem se poprvé setkala na veletrhu hraček v roce 2011. Zaujaly mne svou originalitou a možností využití pro všechny věkové kategorie dětí, dokonce i pro dospělé. Hračky podporují psychomotorický vývoj a estetické i tvůrčí cítění. Děti, které andělíčky, masky nebo magnetky různě dekorují pouze dle své fantazie, rozvíjí své kreativní myšlení a jemnou motoriku. Po workshopu, který je příjemnou společenskou akcí, obzvláště před Vánoci, si děti hrdě odnášejí vlastnoručně vyrobený dárek nebo ozdobu. Doporučuji každému, ať si vyrobí „svého anděla“.

Petra, majitelka cukrárny a pekařství Upekla, matka dvou dětí


Ryze pozitivní zkušenosti s hračkami Angel Malma jsou důsledkem několika let prodeje těchto produktů i jejich časté propagace a testování na mnoha akcích pro děti, jichž se pravidelně účastníme. Tyto výtvarné hračky maximálně podporují dětskou fantazii a rozvíjí všechny smysly i další důležité dovednosti jako jsou jemná motorika, vnímání barev, schopnost soustředění, umění trpělivosti aj. Neméně důležitým je také fakt, že výroba těchto produktů je založena na recyklaci, a tudíž ekologicky velmi perspektivní.

Dominika, majitelka ateliéru Design Pro Děti, matka 9 ročních dvojčat


Zjistila jsem, že tyto hračky mají rádi nejen děti ale také dospělí. Osobně se mi velmi líbí tento nápad a jeho celkové pojetí. Nikdy před tím jsem nic podobného neviděla!

Valérie, vedoucí výtvarného kroužku, matka chlapečka


Zakoupili jsme magnetky "Vymaluj si ptáčka". S celou rodinou jsme následně strávili krásný večer při jejich vytváření a vymalovávání. Teď si plánujeme zakoupit masky!

Olga, v domácnosti, matka 4 ročního chlapečka


Je to naprosto úžasný způsob jak s dětmi trávit čas. Moje dcera si zcela užila sestavování i malování a nakonec si hotového anděla vzala do školky a všem ho pak hrdě ukazovala!

Natálie, specialistka zákaznického servisu, matka


Naše dcera miluje králíky, takže když jsme uviděli balení "Vymaluj s Velikonoce" okamžitě jsme ho koupili a vymalovali roztomilé králíčka. Díky za vytvoření tohoto balní!

Marie, prodejce zájezdů, matka 6 roční holčičky